• نویسندهمصطفی شالچی
  • 30 شهریور 1400
  • گرامر

مدرسهٔ‌ آنلاین نزدیکتر

مدرسهٔ‌ آنلاین نزدیکتر
سال‌هاست که در ایران آموزش زبان فرانسه به دلایل مختلف از جمله مهاجرت به کانادا و یا تحصیل در کشور فرانسه پررونق است. پس از پاندمی کووید 19 اکثر کلاس‌های زبان با مشکل مواجه شدند. زبان‌آموزان دچار سردرگمی شدند. اما یکی از نخستین مدارسی که از ابتدای قرنطینه خللی در کارش بوجود نیامد، مدرسهٔ‌ آنلاین نزدیکتر بود.

پلتفورم قدرتمند برگزاری کلاس‌

نزدیکتر بر خلاف دیگر موسسه‌های آموزشی که باتاخیر بسیار، سراغ پلتفورم‌های آموزشی بی‌کیفیت داخلی نرفت. از ابتدا با Google Meet پرمیوم، یکی از پرقدرترین نرم‌افزارهای برگزاری کلاس‌های آموزشی در دنیا شروع به کار کرد. این نرم‌افزار این امکان را فراهم کرد تا زبان‌آموزان بدون محدودیت و افت کیفیت حتی با اینترنت ایران، صدا و تصویر خود را به اشتراک بگذارند. در این نرم‌افزار دانش‌آموزان تقریبا هیچ تفاوتی را با کلاس‌های حضوری حس نمی‌کنند.

زبان فرانسه در مدرسهٔ‌ آنلاین نزدیکتر

این مدرسه با برگزاری گستردهٔ کلاس‌های آموزش زبان فرانسه، توانست مخاطبان بسیار زیادی برای خود بیابد. در حال حاضر اکثر زبان‌های خارجی در این موسسه به صورت آنلاین تشکیل می‌شوند. با این حال قدرمتندترین دپارتمان آن، همچنان دپارتمان زبان فرانسه آن است.

گواهی پایان دوره

در پایان هرکدام از کلاس‌های عمومی برگزار شده توسط مدرسهٔ آنلاین نزدیکتر یک گواهی به زبان فرانسه دریافت کنید.

تعیین سطح

برای تعیین سطح کلاس‌های گروهی کافی است به سئوالات آمده در توضیحات هر درس در سایت پاسخ ددهید. تعیین سطح‌ کلاس‌های مکالمه بعد از ثبت‌نام صورت می‌گیرد و در صورت تغییر سطح به کلاس دیگری در همان سطح منتقل می‌شوید.

ثبت‌نام ترم پاییز مدرسهٔ‌ آنلاین نزدیکتر

برای ترم پاییز، مدرسهٔ‌ آنلاین نزدیکتر با کلاس‌های متنوع تلاش دارد تا نیازهای تمام فارسی‌زبانان داخل و خارج کشور را برآورده کند. کلاس‌های عمومی از سطح A1.1 تا B1.3 در نظر گرفته شده‌اند. کلاس‌های مکالمهٔ زبان فرانسه برای هر چهار سطح A۱ تا B۲ در سه روز شنبه، دوشنبه و پنج‌شنبه در دسترس شما قرار دارند. شما می‌توانید از اینجا به لیست کامل آن دسترسی داشته باشید.
برچسب ها
دیدگاه کاربران(0)