دوره مکالمه فرانسه 90 روزه

200,000 تومان
90-JOURS-DE-CONVERSATION

در دوره مکالمه فرانسه 90 روزه، مصطفی شالچی بدون وارد شدن به گرامر‌های پیچیدهٔ زبان فرانسه، به شکلی کاربردی و عملی و به واسطهٔ تکرار، تغییر و تولید به شما کمک می‌کنه تا بتونید خیلی زود شروع به صحبت کنید و قبل از یاد گرفتن موارد گرامری بسیار، می‌توانید اعتماد به نفس مکالمه و برآورده کردن نیازهای روزانه‌تون رو بدست بیارید.

مشخصات دوره دوره مکالمه فرانسه

در این دوره ، 90 درس حدودا ده دقیقه‌ای برای آموزش زبان فرانسه است. شما می‌توانید به متن مکالمه‌ها دسترسی داشته باشید و در هر متن کلمات جدید از کلمات دیگر متمایز شده اند. مدرس در شروع درس، ابتدا درس جلسهٔ قبل را مرور می‌کند و سپس به توضیح کلمات جدید می‌پردازد. در آخر مکالمه شروع می‌شود و شما با توجه به آنچه پیشتر آموخته‌اید و کلمات جدید، می‌توانید نحوهٔ مکالمه صحیح فرانسه در موقعیت‌های مختلف را فرا بگیرید.

چطور از این دوره استفاده کنیم؟

برای هر قسمت سعی کنید وقتی معلم سکوت می‌کند، با صدای بلند آنچه خواسته شده را تکرار کنید. حتی اگر به پاسخ خود مطمئن نیستید. در وهلهٔ اول مهم صحبت کردن است. هر وقت هشتاد درصد محتوا رو متوجه شدید، به درس بعد بروید. بهترین نتیجه وقتی حاصل می‌شود که به صورت روزانه این دوره را پیگری کنید.

 

  • این دوره در ابتدا بر اساس متد پیمزلر پایه‌ریزی شده و پس از چندین درس به زبان مستقل خود می‌رسد. این متد به متد نصرت هم معروف است که در اصل نصرت ترجمه‌ای از متد پمیزلر است. دورهٔ ما به نوعی منطبق ساختنش بر اساس نیازهای زبان‌آموز فارسی زبان است. برای نخستین بار این دوره بصورت صوتی ارائه شده و همچنین در کانال یوتوب هم منتشر شده است.

ویژگی های دوره

  • درس 90
  • آزمونها 0
  • مدت زمان 0 week
  • سطح مهارت beginner
  • دانشجویان 100
  • گواهی نامه بله
  • ارزیابی بله

من در دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، ترجمهٔ زبان فرانسه خوندم و در حال حاضر مترجم رسمی زبان فرانسه هستم. ولی از همون نخستین سال‌های آموزش زبان فرانسه یعنی 1384 کم کم شروع به تدریس زبان فرانسه‌ کردم؛ ابتدا به همکلاسی‌هام سپس به افراد دیگه. در طی این سال‌ها در جاهای مختلفی مثل موسسهٔ قطب راوندی و مرکز زبان سفارت فرانسه، انستیتو پاستور، انجمن ایرانشناسی فرانسه، شرکت پارس خودرو و ... تدریس کردم. از سال 1394 شروع به تولید محتوا کردم و سایت فرانسه‌گرام رو راه انداختم. از اون موقع انواع محتوای صوتی و ویدئویی رو تولید کردم. سال 97 کانال یوتوبم رو برای آموزش‌های ویدئویی راه انداختم. همچنین دو پادکست راندوو (روایت و ترجمهٔ شفاهی یک رمان فرانسوی) و فرانسه‌گرام رو هم دارم. از سال 98 به بعد به صورت کاملا مستقل کردم و در ابتدای سال 99 بعد از شروع قرنطینهٔ بیماری کووید 19، مجموعه‌ای از اساتید رو برای آموزش در زمینه‌های مختلف گرد هم آوردم که الان با عنوان مدرسهٔ آنلاین نزدیکتر www.nazdiktar.com مشغول به کار هستند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *